Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Svédország jól mutatja, mit szán a magyaroknak Soros György Európa Tanácsban ülõ embere

Forisek Ádám

2018.02.19. 09:18

Nils Muiznieks, az Európa Tanács emberi jogi biztosa nemrégiben a Stop Soros törvénycsomag miatt támadta Magyarországot, ám a terrortámadásoktól és nemi erõszakolásoktól megtépázott Svédországgal láthatóan semmi baja nincs.
STOCKHOLM, 9:18

Nils Muiznieks, az Európa Tanács emberi jogi biztosa nemrégiben a Stop Soros törvénycsomag miatt támadta Magyarországot, ám a terrortámadásoktól és nemi erőszakolásoktól megtépázott Svédországgal láthatóan semmi baja nincs.

Mint ismert, Nils Muiznieks nemrégiben aggodalmát fejezte ki a Stop Soros törvénycsomag tervezett bevezetésével kapcsolatban, amelyet a magyar kormány dolgozott ki az ellen, hogy Magyarországot bevándorlóországgá alakíthassák.

Muiznieks volt az, aki korábban a homo sorosensus, a „nyílt társadalom emberét” vizionálta egy cikkében. Csütörtöki támadásában a migránsokért és a nem kormányzati szervek „nélkülözhetetlen” munkájáért is aggódott. Hogy mennyire is rajong a homo sorosensus ideájáért az emberi jogi biztos, jól jelzi az is, hogy Muiznieks Svédországról például igen jó véleménnyel van.

Svédország kellően nagylelkű volt a bevándorlókhoz és a menedékkérőkhöz, de a [2015-ös] vészhelyzet elmúlt, és visszatérhet a hagyományos bevándorlási politikájához”

írja a svéd Aftonbladet lap.

 

Hozzátette, hogy a migránsok jogait nem szabad korlátozni, és engedni kell a családok egyesítését is.

Jogaik ilyen jellegű csorbítása csak megakadályozza a svéd társadalomba történő beilleszkedésüket. A családegyesítés ráadásul legális és biztonságos módja annak, hogy ezek az emberek eljuthassanak Svédországba. Ha meg akarjuk állítani a káoszt, akkor biztosítanunk kell ezt a lehetőséget.”

Muiznieks még tavaly októberben látogatott a skandináv államba, az akkori tapasztalatai alapján írt jelentést az Európa Tanácsnak. Hogy a svédek mennyire értenek egyet ezzel a vízióval, az kiderül 2018-ban, hiszen idén az északi országban is választásokat tartanak.

EZEK IS ÉRDEKELHETNEK

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére