Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

VV Zsoltit annyira megviselte a Fidesz-győzelem, hogy visszavonul a politikától

Fábián Eszter

2022.04.05. 13:00

Most biztos sokakat megérintett ez a hír, de próbáljuk meg valahogy feldolgozni!

 

VV Zsolti, azaz Osváth Zsolt a Való Világ műsorán keresztül kapaszkodott fel a közéletbe és indította el Youtube-csatornáját, ahol olyan vendégeket fogadott a kanapéján mint Gyurcsány Ferenc, Jakab Péter vagy éppen Márki-Zay Péter. A baloldal folyamatos mosdatásával vádolt influenszer mindig kikérte magának, azt, hogy ő ellenzéki aktivista lenne, és igyekezett folyamatosan a függetlenség köntösében tetszelegni.

Úgy tűnik azonban, hogy a vasárnapi mindent elsöprő Fidesz-győzelem után már valahogy csak lehullt a lepel, és hirtelen mint politikát nem kikerülő közszereplő (aktivista) definiálta magát Zsolti. Olyannyira, hogy úgy érezte, hatalmas bejelentést kell tennie Magyarország számára, ezért egy 20 perces videóban magyarázta, hogy őfelsége visszavonul a politikától.

Azért semmisültem meg, mert én ebben a dologban hittem. Igyekeztem a legjobb tudásom szerint segíteni ezt, éppen ezért egy személyes kudarcként is megélem. Szívből csináltam, meggyőződésből. Nem tudtak volna annyit fizetni, hogy olyat csináljak, amivel nem értek egyet.”

– magyarázta Zsolti. Érdekes, hogy itt már a meggyőződésről, a hitről és az elköteleződésről beszél, korábban azonban tagadta, hogy bármelyik párthoz vagy politikushoz is köze lenne.

 

Én azt gondolom, hogy a politikai szerepvállalásomat ebben a formájában a mai naptól befejezem.”

– fogalmazott, de azt is bevallotta, hogy a szíve mindig ellenzéki marad.

 

Nagyon érdekes, hogy a negyedik brutális kétharmados Fidesz-győzelem után kezd leesni a baloldalnak, hogy úgy tűnik, tényleg nincsenek egy véleménye az ország nagy részével. A kérdés csak az, hogy miért kell mindig a függetlenség látszatát fenntartani, ha előbb-utóbb úgyis kibújik a szög a zsákból.

Arról már nem is beszélve, hogy Tibi Atya egyik posztja alá – amiben egyébként a mém-oldal számon kéri a baloldali véleményvezéreket – is sikerült odakommentelnie egy vallomást. Osváth így reagált:

„Rajtunk elverheted a port. Névvel. De kérlek szállj már le a földre és gondolkodj. Kérjünk azért bocsánatot, mert hinni mertünk valamiben? Kérj te, mert soha nem hiszel semmiben. Mérgező a pesszimista közléskényszered.

Mellesleg amikor elhívtál a kocsmádba, egy baráti beszélgetésre a kormányváltásról, ellenzéki összefogásról és hogy te hogyan segíthetnél ebben, még egészen máshogy álltál a kérdéshez.”

 

Köszönjük az információt.

Zsoltinak pedig tanácsolnánk, hogy ezt a „meglepettséget és csalódottságot” elkerülve érdemes néha nemcsak a saját narratívánkban pörögni, hanem távolabbra is nézni, akkor ugyanis az ember képessé válik meglátni mindazt, ami egyébként körülveszi őt.

 

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére