#egyetemimetoo

Kikapott, de bizakodhat a Videoton

Pörge Béla

2017.07.27. 22:23

Szoros meccsen 2-1 arányú vereséget szenvedett a francia Bordeaux otthonában a Videoton az EL-selejtezõjének harmadik körében.

A fontosabb események az első félidőben történtek a Bordeaux-Videoton EL-selejtezőn. A franciák szereztek vezetést a 18. percben, de öt perccel később Scepovic egyenlíteni tudott. Sajnos nem volt sokáig iksz az állás, a 33. percben másodjára is Sankhare vette be Kovácsik kapuját.

2—1 volt így az állás a félidőben, és ez maradt a végére is, a második játékrész lagymatag játékot hozott, a Bordeaux többet támadott, de a Vidi állta a sarat.

Az idegenben szerzett gól bizakodásra adhat okot, de így sem lesz könnyű dolga a Videotonnak, hiszen a francia csapat utazhat előnnyel a visszavágóra.

Az EL harmadik fordulójának további meccsei közül kettő hozott nagyobb meglepetést, az Eszék a PSV otthonában nyert 1—0-ra, míg a Suduva nevű litván csapat 3—0-ra verte a svájci Sion együttesét.