Címke: hosszú katinka

Hosszú Katinka és ami a siker mögött van

Követtük mindig, szurkoltunk mindig, örültünk mindig. De sosem tudtuk elképzelni, hogy mennyi munka van a siker mögött. Most megmutatták nekünk.

Bemutatták a Hosszú Katinka életéről és pályafutásáról szóló filmet

A sajtó képviselői előtt bemutatták a Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszóról szóló életrajzi dokumentumfilmet. A Katinka című, közel 100 perces alkotásban exkluzív archív felvételeken keresztül is megismerhetjük a klasszis versenyző életútját, amelynek csúcspontjaként a 2016-os riói olimpián három arany- és egy ezüstérmet nyert.

Tokió 2020: utolsó 200 méterére készül a 35 éves Cseh László

A parádés szerda után gyengébb olimpiai csütörtökre virradtunk. A magyar versenyzők egy része finoman szólva gyengén szerepelt, és érem nélkül zárta a napot. Pedig joggal reménykedtünk a 200 pillangón vb-aranyérmes Kapás Boglárkában, aki azonban negyedik lett. A veterán, 35 éves Cseh László a 200 méteres vegyes úszás döntőjével búcsúzik a versenyzéstől.

Orbán Viktor továbbra is kiáll Hosszú Katinka mellett

A miniszterelnök kommentben reagált a közösségi oldalon az úszó posztjára.

Hosszú Katinka visszalépett a 200 méter pillangótól

Kapás Boglárka az ötödik helyen jutott be az elődöntőbe, míg Hosszú, ahogy öt éve, most is visszalépett.

Hosszú Katinka is a döntőbe jutott 200 méter vegyesen

A címvédő Hosszú Katinka a hetedik idővel bejutott a 200 méter vegyes szerdai fináléjába a tokiói olimpia úszóversenyének keddi elődöntőjéből.

Aranyéremmel köszönték meg Kásler Miklósnak a szervezést az Európa-bajnok úszók

A vasárnap véget ért budapesti vizes Európa-bajnokság úszóversenyeinek otthont adó Duna Arénában találkozott az aranyérmes magyar versenyzőkkel az emberi erőforrások minisztere szerdán.

Hosszú Katinka újabb aranyérmével megelőzte Cseh Lászlót az Eb-rangsorban

Soha rosszabb Eb-rajtot! A vegyes számokban szinte verhetetlen Hosszú Katinka újra odatette magát, tovább gyarapította eddig sem szegényes éremgyűjteményét, miután a budapesti vizes Európa-bajnokságon 400 méter vegyesen nyert. Ráadásul az eleddig nem igazán reflektorfényben lévő 17 éves Mihályvári-Farkas Viktória holtversenyben ezüstérmes lett.