Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Sikerül megfékezni a kaliforniai Infernót?

Bokor Gábor

2017.12.09. 16:28

Helyi jelentések szerint a tûzoltóknak sikerült megfékezniük és eloltaniuk a legnagyobb kiterjedésû erdõtüzet Kaliforniában.
LOS ANGELES, 16:28

Helyi jelentések szerint a tűzoltóknak sikerült megfékezniük és eloltaniuk a legnagyobb kiterjedésű erdőtüzet Kaliforniában.

Kalifornia erdészeti hatóságának szóvivője a Los Angeles Timesnak elmondta, hogy a Santa Barbarától délre, Ventura környékén tomboló, Thomas nevű tüzet sikerült a tizedére visszaszorítani.

A tűzoltóknak sokat segített, hogy az utóbbi órákban gyengült a hírhedt Szent Anna-szél, ami lehetővé tette többek között, hogy több repülőgépet vessenek be az oltás során.

A hatóságok beszámolója szerint megtalálták a tűzvész első halálos áldozatát. A 70 éves nő vélhetően a tűz elől menekülve balesetet szenvedett autójával és meghalt. A Los Angeles-i portál szerint Thomas 580 négyzetkilométeres területre terjedt ki. Lassan egy hete tart a rég látott pusztítást okozó tűzvész az államban.

Santa Barbara és San Diego között hatalmas kárt okozott a tűzvész. Sajtóhírek szerint több mint 200 ezer embernek kellett elmenekülnie, és ötszáznál is több épület semmisült meg, lakóépületek ezrei maradtak áram nélkül.

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére