Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Hollandia is bekeményít

888.hu

2015.11.26. 12:18

A hollandok most már nagyon szeretnék, ha minél több bevándorló döntene az ország elhagyása mellett.
Hollandia, 12:15

A holland legfelsőbb bíróság jóváhagyta a kormány azon döntését, hogy visszatarthassa a szálláshoz jutást és az élelmet azoktól a migránsoktól, akik annak ellenére, hogy nem kaptak menedékjogot, elutasították, hogy az országot elhagyva hazatérjenek.

A bíróság szerint Mark Rutte konzervatív kormányfő új szabályozása nem ütközik az Emberi Jogok Európai Egyezményébe, ugyanis az elutasított menedékkérők nem tartoznak az Európai Szociális Chartájának hatálya alá.

A holland kormánynak joga van eldönteni mikor szolgáltat menedéket a menedékkérelmüket elutasított bevándorlóknak, annak érdekében, hogy együttműködésre sarkalja őket az ország elhagyására – olvasható a bírósági döntés összegzésében.

Hollandia az Európába érkező menedékkérők egyik legkedveltebb célpontja, ezért az utóbbi években a holland kormány sokat szigorított a menekültszabályozásán.

(Reuters)

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére