Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

„Saját” szoftverükkel csalhattak a demokraták

Szegő Miklós

2020.11.11. 18:30

Az Egyesült Államok 40 százalékában ez a szoftver működött a választásokon.

 

Azt csak az orvosok tudnák megmondani, hogy mi áll Joe Biden „igazságbeszéde” mögött amely szerint „az amerikai politika történetének legszélesebb körű választási csalási szervezetét raktuk együtt össze.” Mindenesetre a jelek arra mutatnak, hogy a demokraták elnökjelöltje nem is jár olyan messze az igazságtól. Hogy mennyire nem, az rövidesen kiderül.

Mindenesetre Sydney Powell volt szövetségi ügyész – aki Trump elnök jogi csapatának segít – azt mondta a Fox Newsnak, hogy hatalmas csalásokra utaló bizonyítékokat találtak.

Legalább 450 000 olyan szavazólapot azonosítottunk a kulcsállamokban, amelyek csodával határos módon egytől-egyig Joe Bident jelölték meg győztesnek. A Dominion Voting Systems által gyártott szavazatszámláló szoftver és hardver „hibáit” használták Trump szavazatainak Bidenre való „átirányítására”. Foggal-körömmel kell megküzdenünk a szövetségi bíróságon, hogy leleplezzük ezt az óriási csalást és a mögöttes összeesküvést

- nyilatkozta Powell.

Nyomoztunk a “hibás” szoftver után

A Dominion szoftverét 28 államban használták már, köztük Pennsylvania, Michigan, Wisconsin, Nevada, Georgia és Arizona területén is. Az Egyesült Államok 40 százalékában ezt működtetik. Ezzel együtt, nem tudtak minden állam választási piacára betörni. Texasban például háromszor is visszautasították a szoftver használatát: egyszer 2013-ban és tavaly két alkalommal is, mert több biztonsági hibát is találtak benne, amint az Kyle Beckernek, a Fox News ujságírójának Twitter bejegyzésében is áll.

A honlapjukról, valamint egyéb forrásokból kiderült, hogy ezt a magáncéget eredetileg 2003-ban alapította a görög származású John Poulos valamint James Hoover. Valójában a Dominion Voting Systems egy kanadai, torontói vállalat, amelynek székhelye a coloradói Denverben található és egyike azon három nagy cégnek, amelyek szavazógépeket kínálnak az amerikai választásokon. A másik kettő az Election Systems and Software, valamint a Hart Intercivic. Ők hárman az összes választásra jogosult népességmel körülbelül a 92 százalékát kezelik. Ez azt jelenti, hogy nemcsak az elnökválasztási szabályokban de még a választásnál használt szoftverekben is teljes a káosz az amerikai típusú demokráciában.

Soroshoz is dörgölőztek

A 2016-os választások után mindhármukat szigorúbb kongresszusi ellenőrzésnek vetették alá.
Ezért aztán a Dominion igyekezett mindkét oldalról bebiztosítani az üzleti hátterét.

Olyan embereket és cégeket környékeztek meg, akik más hatalmi szereplőkhöz kötődtek.

Az egyre jobban fejlődő vállalat olyan lobbicsoportokat alkalmazott, amelyek a lobbistáikon keresztül kapcsolatban álltak például a Georgia állambeli republikánus kormányzóval vagy a republikánus párt szenátusi frakcióvezetőjével, Mitch McConnellel. (Akinek pénzt is adományoztak.) A demokrata oldalról kapcsolatot teremtettek Nancy Pelosi házelnökkel, de együttműködtek a Soros Györgyhöz kötődő cégekkel, valamint a Clinton Alapítvánnyal is.( A Washington Post szerint 25-50 ezer dollárt adományoztak nekik.)

Végül megvették őket a demokraták

2018-ban vevőként jelentkezett náluk a demokrata kötődésű New York-i Staple Street Capital befektetői csoport (fedezeti alap) igazgatótanácsának tagja, a demokrata párti William Earl Kennard. A jogász végzetségű Kennard 2009 és 2013 között az EU nagykövete volt akit Barack Obama volt elnök nevezett ki erre a posztra.

Rövidesen a Dominion bejelentette, hogy a céget megvásárolta a saját menedzsmentje és a Staple Street Capital.

Hogy mi lesz a következő lépés, nem tudhatjuk. Mindenesetre igen érdekes, hogy Kennardot nemrég kinevezték az AT&T igazgatótanácsába. Ez a cég birtokolja részint a Warner Mediát valamint a CNN-t is.

Az a fránya szoftver frissítés

Visszatérve a Sydney Powell által említett 450 ezer átirányított szavazatra és a “hibás” szoftverre, érdemes megemlíteni a Polico cikkét amely szerint egy „technológiai hiba állította meg” a szavazást két Georgia állambeli megyében (Morgan és Spalding) a választások napján, mert a Dominion a választást megelőző napon frissítést töltött fel a választási gépeire. A Dominion azzal védekezett, hogy a “Georgia-i államtitkári hivatal nem jelzett kiterjedt problémát...

A társaság tegnap este feltöltöttek valamit, ami nem normális és ez hibát okozott

- mondta Marcia Ridley, Spalding megyei választási felügyelő a Politico-nak.

Ez az, amit soha nem tesznek meg. Soha nem láttam még, hogy a választások előtti napon bármit is frissítettek volna a szoftveren.

EZEK IS ÉRDEKELHETNEK

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére