Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Újabb amerikai politikusnak lett elege Soros Györgybõl

Sümeghi Lóránt

2017.05.08. 17:28

Pennsylvania állami szenátusának republikánus tagja, Scott Wagner egy Facebook-videóban üzent az amerikai tõzsdespekulánsnak, Soros Györgynek, hogy hiába próbálja illegális módszerekkel az aktivistáin keresztül megfigyelni õt, nem adja fel ellene a küzdelmet.
HARRISBURG, 17:28

Pennsylvania állami szenátusának republikánus tagja, Scott Wagner egy Facebook-videóban üzent az amerikai tőzsdespekulánsnak, Soros Györgynek, hogy hiába próbálja illegális módszerekkel az aktivistáin keresztül megfigyelni őt, nem adja fel ellene a küzdelmet.

Az amerikai szenátor egy regisztrációhoz kötött magánrendezvényen tartott előadást, amikor észrevett egy illegálisan felvételeket készítő, meghívóval nem rendelkező operatőrt. Wagner ekkor beszédét félbeszakította és megkérdezte, ki küldte és hogyan jutott be az előadóba, amely egyébként egy magánklub részét képezi.

Az illegálisan felvételeket készítő aktivista elismerte: az American Bridge nevű liberális civil szervezettől érkezett, és azt kérték, készítsen Wagnerről felvételeket. Nyilvánvalóan azért, hogy hátha találnak majd később rajta valami kompromittáló anyagot. Videoüzenetében Wagner emlékeztet arra, hogy

az American Bridge tavaly egymillió dolláros adományt kapott Sörös György agitátortól, így nem meglepő, hogy republikánus létére le akarják őt járatni.

Hozzátette, nem adja fel a küzdelmet, és továbbra is tenni fog azért, hogy Pennsylvania kormányzójává váljon még akkor is, ha Soros György ezt nem szeretné. Mint ismert, legutóbb Mike Lee, Utah állam republikánus párti szenátora vádolta meg a korábbi, Obama-adminisztráció külügyét azzal, hogy együttműködtek a Soros György által alapított Nyílt Társadalom Alapítvánnyal annak érdekében, hogy beleavatkozzanak egyes országok belügyeibe.

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére