Rangadót nyert és élre állt a Videoton

Pörge Béla

2017.03.04. 17:36

Az NB I 22. fordulójának eredményei.

Remek hangulatú, közel telt házas meccset játszott egymással a bajnokság első két helyezettje. A Videoton egy gyors akció után Lazovics gyönyörű góljával szerzett vezetést a Honvéd ellen. A 60. percben aztán Lovricsot kiállította a játékvezető, a 76-ban Scepovic értékesített egy büntetőt, ezzel lett 2–0, majd Lazovics góljával lett 3–0 a végeredmény.

A Debrecen hazai pályán verte a Diósgyőrt 3–0-ra, ezzel a DVTK kieső.

Az utolsó továbbra is a Gyirmót, a csapat most a Haladástól kapott ki, 1–2 lett a vége.

A Paks jó szériája folytatódik, Budapesten verték az MTK-t 2–1-re, és már hetedikek.

A Vasas legyőzte a Mezőkövesdet idegenben 2–0-ra, ezzel maradtak 2 pontra a Honvéd mögött, és még van egy elmaradt meccsük.

A Videoton vezeti a tabellát, egy ponttal a Honvéd előtt. Este derbi, Újpest-Fradi 6 órától!

UPDATE: A derbit a Fradi nyerte egy megpattanó szabadrúgással, ezzel a zöldek továbbra is a negyedikek, az Újpest hatodik.