Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

A Farkasok nem kérnek Vonából

gfg

2016.03.10. 17:09

Terjedelmes levélben cáfolja a Farkasok vezetője a riposzt.hu cikkének azon állítását, miszerint ők a Jobbik magánhadserege lennének. Bacsa Turner Gábor levelében azt írja, hogy sem az Attila Király Akadémia, sem a Jobbik nem köthető szervezetileg a Farkasokhoz. A Farkasok nem a Jobbik "kemény magja", hanem azt Bacsa Turner Gábor maga hozta létre, mint a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom ifjúsági képzésének egyi formáját. Íme a levél:

 

 

 

Tisztelt Címzett!

Önök valótlanul állítják, hogy az általam vezetett Farkasok a
Jobbikhoz köze lenne. Sem az Attila Király Akadémia, sem a Jobbik nem
köthető szervezetileg a Farkasokhoz.

Kérjük Önöket a cikk valótlanságait helyreigazítani! 

 

És az én tételes cáfolatom (ripostnak elküldve):
A Farkasok nem a Jobbik "titkos" magánhadserege és semmi köze nem
(volt) az Attila Király Akadémia intézményéhez, vagy éppen a
pártpolitikához. Teljesen nyíltan működünk, a Jobbiktól
függetlenül, amire a bizonyíték éppen a 2014-es videónk.

 

A cikkben valótlanul állítják, hogy dzsihadisták lennénk, és nem
részesül senki sem szektaszerű agymosásban.

 

A Farkasoknak nincsen főpapja, sem főlovagja.

 

A Farkasok nem a Jobbik "kemény magja", a párthoz nincsen köze, nem a
Jobbik hozta létre, hanem jómagam, mint a Hatvannégy Vármegye
Ifjúsági Mozgalom (bár szervezetileg attól is különálló)
ifjúsági képzésének egyik formáját.

 

"...valódi fegyvereken gyakorlatoznak!" - Az Önök által is
bemutatott videónk végén is olvasható, hogy nem gyakorlatozunk
valódi fegyvereken.

 

A Farkasoknál nincsen hazugságszűrés.

 

"A kiképzés az Attila Király Szellemtudományi és Nemzetstratégiai
Akadémiára és a Farkasok nevű rohamosztagra épül." Teljesen aljas
összemosni a két intézményt, tekintve, hogy nincs egymáshoz
közük.

 

A Farkasoknak semmilyen képzést nem tartott Baranyi Tibor Imre vagy
éppen Vona Gábor.

 

Az akadémia hallgatói NEM a Farkasok nevű katonai alakulat
kiválasztott tagjai voltak. Mind a két szervezetnek megvolt/megvan a
maga létszáma. Az akadémia egy posztgraduális tanintézmény volt,
míg a Farkasok egy airsoft-sporteszközökkel gyakorlatozó ifjúsági
szervezet. Az együttes tagság tudomásom szerint soha nem volt sem
feltétel, sem kizáró ok.

 

A Farkasok 2011-től létezik, nem "tavaly ősz" óta, így az egész
érvelésük hazugságra épül, miszerint az akadémia megszűnése
után kapcsolt volna teljes gőzre a Farkasok kiképzése. (lásd:
https://hu.wikipedia.org/wiki/Barcsa-Turner_G%C3%A1bor)

 

A fentiekből következik, hogy ez a bekezdés egy beteges fantázia
szüleménye:

 

"Ma már kizárólag a Farkasok soraiból kerülhetnek ki a hallgatók.
Akik a látszólagos megszűnés ellenére megfelelő kóddal,
fedőnévvel továbbra is bármikor beléphetnek a „fedett”
akadémia honlapjára, hozzájuthatnak a szükséges információkhoz,
tananyaghoz, órarendhez, kiképzési tervhez."

 

A Farkasok állománya egységes, semmi sem osztja meg, még a kitalált
mesék sem.

 

A Farkasoknak semmi köze a pártpolitikához, sehol sem hirdettük meg,
írtuk le, hogy: "hogy jobbikos szellemiséget vigyenek be a modern
harcászatba." El kell olvasni az interneten megtalálható interjúkat
velem, amelyekben bővebben kifejtem a Farkasok célját. Ezek szöges
ellentétben állnak az Önök által vizionáltakhoz.

 

"Valamiért gondosan ügyelnek arra, hogy csak a magyar honvédségnél
rendszeresített fegyvereken gyakorlatozzanak. " A videón is látszik,
hogy mindenféle airsoft-replika megtalálható, hiszen sportról van
szó, és mindenki eldöntheti, hogy milyen replika-fegyverrel szeretne
résztvenni az általunk szervezett játékokon, illetve képzéseken.

 

"Fegyvereik valódiak, de legalábbis a papírforma szerint
hatástalanítottak." Súlyos rágalmazás és hazugság, mert azt
sugallja, hogy éles lőfegyvereket rejtegetünk a hatóságok elől.
2011 óta működünk, és soha semmilyen eljárás nem indult ellenünk
a hatóságok részéről, ami annak köszönhető, hogy a törvények
maximális betartásával működünk.

 

A taktikai harcászatra vonatkozó idézetüket egy sima airsoftos
honlapról másolták, majd a szövegkörnyezetet úgy alakították ki
aljas módon, mintha hozzám lenne köze: „Mindig a tűzpárunkkal
együtt, összehangolva mozgunk, folyamatosan figyelve a másikat.
Épületbe, helyiségbe sohasem megyünk be egyedül, ha kötelékben
vagyunk! A tüzelési szektorokat mindig felosztjuk egymást fedezve.”
Innen való:http://airsoftujonc.hu/index.php?title=GeriTaktika 
(számunkra is ismeretlen honlap, csak a szövegre rákeresve kiadta.)

 

"Folyamatosak a bizalmi tesztek, hazugságvizsgálatok is. " - Mint
írtuk már, teljes hazugság. A 2014-es videótoborzás sem arra utal,
hogy nagyon titkosak lennénk.

 

"Lényegében szektaként működnek, ahol a kiválasztottaknak akár a
halállal is szembe kell nézniük.  Mintha csak egy dzsihadista
kézikönyvet olvasnánk!" A halállal való szembenézés nem egy
"dzsihadista", szélsőséges, netán szektás szempont, hanem minden
vallás alapja, minden vallás a halálra és az azutáni
lehetőségekre készít fel.

 

Az Önök által idézett (Lét)rendfokozatok c. tanulmányom (és nem
tananyag) eredetileg valóban a Farkasok belső kiadványában jelent
meg, de ez a belső kiadvány olyannyira nem titkos, hogy egyes részei
az interneten is fellelhetőek, ahonnan Önök is másolták:
http://betyarsereg.hu/az-uj-harcos-generacio-tollabol-barcsa-turner-gabor-letrendfokozatok-i/

 

 

"A rohamosztagosok, lényegében a Jobbik titkos párthadseregeként
felkészülnek akár egy polgárháborús helyzetre, akár egy
hatalomátvételre is" - írják.  Nem vagyunk a Jobbik "titkos
párthadserege", és a felkészülésünk középontjában a fiatalok
képzése és egyfajta harcművészeti tudás átadása áll.

 

BARCSA-TURNER GÁBOR_„Ha a műveltség magas színvonala kiváló
harci szellemmel párosul, ragyogó megnyilvánulásai lehetnek”
(Clausewitz)

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére