#egyetemimetoo

Egyelõre hibátlan a magyar csapat

888.hu

2016.02.12. 20:28

Magabiztos játékkal nyerte meg második meccsét is a magyar jégkorong-válogatott.

Ott kezdték el a meccset a srácok, ahol tegnap este abbahagyták, a Litvánia ellen 4:0-ra megnyert találkozón bemutatotthoz hasonló, meggyőző játékkal estünk neki Észtországnak.

Már az első harmad végén 2:0 arányban vezettünk, és bár a második játékrészben – a tornán először – gólt kaptunk, az utolsó húsz percet már három gólos előnnyel kezdtük. Végül 7:1 arányban, tehát elég simán nyertük meg a meccset.

A szövetségi kapitány az utolsó harmaddal elégedett volt, de az első két játékrészből hiányolta a tüzet és a szenvedélyt, amire nagy szükség lesz a továbbiakban is.

A srácok holnap pihennek, vasárnap pedig utolsó csoportellenfelünkkel találkozunk, a szintén két magabiztos győzelmet bezsebelő Lengyelországgal.