Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

BOTRÁNY! A tanároknak órát kell tartaniuk az iskolában!

888.hu

2016.02.05. 17:18

A Miskolci Herman Ottó Gimnázium nyílt levelet intézett a közvéleményhez, ennek következményeként vonultak utcára a tüntetők.

Többen feltették a kérdést: Pontosan mit akarnak a tanárok? Lássuk.

Részlet a Miskolci Herman Ottó Gimnázium nevelőtestületének nyílt leveléből: 

"Tartsunk meg 26 órát! Készüljünk is fel rájuk lelkiismeretesen (ráadásul az éppen aktuális reformszellőnek megfelelően), írjunk hozzá óravázlatot, tematikus tervet, tanmenetet... A dolgozatokat időben állítsuk össze és javítsuk ki. A tehetségesekkel és a lemaradókkal foglalkozzunk külön is. Szervezzük meg az osztálykirándulást, tartsunk fogadóórát, szülői értekezletet, rendezzük meg az iskolai élet elengedhetetlen ünnepségeit, vigyük a gyerekeket színházba, múzeumba... és írjuk meg a portfóliót, az önértékelést! Nem!" 

 

 

Bocsika, de mégis mi a baj? 

Az, hogy egy tanárnak órát kell tartania? Neeeee! Felháborító! Óravázlat, tanmenet? Skandalum! Dolgozatok? Egy iskolában? Atyaég! Szülői értekezlet és osztálykirándulás szervezése? Öregem, ez botrányos!

Néhány szócső pedig "nem hiszi, hogy a kormány a fórumokat a párbeszéd érdekében szervezi". 

Tehát ha a kormány odafigyel a pedagógusokra az a baj. Ha nem figyel oda, az baj. Ha fizetésemelést ad, az a baj, ha nem ad fizetésemelést, az a baj. Ha reformokat vezet be az a baj, ha minden változatlan marad, az a baj. 

Mindig a régi nóta.

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére