Mi lesz veled Design Terminál?
gfg
2016.01.21. 19:42
Dübörög a Lázár-féle bürokrácia-csökkentés.
Bürok csökk-kontentbe kezdett a kormány.
A hírek szerint hetvenvalahány minisztériumi háttér- valamint bürokrata szülő és nevelő állami intézménynek inthetünk búcsút az idén.
Júliustól tizenhárom állam intézmény szűnhet meg - ráadásul jogutód nélkül. Nem lesz többé Külügyi és Külgazdasági Intézet, vége a Magyar Nemzeti Digitális Archívum és Fimintézetnek, és a Design Terminálnak is bezár a bazár.
További mintegy hatvan háttérintézet jogutóddal szűnhet meg, illetve feladataikat a minisztériumok veszik át.
Az alkudozás még csak most kezdődik.Hogy végül mi válik enyészetté, mi marad és ki megy be a minisztériumba - februárban kiderül.
OLVASTAD MÁR?
MÉG TÖBBET SZERETNÉK























































































