Ugrás a tartalomhoz
" Mi vagyunk Soros ellenzéke”
#ez történik
#Orbán Viktor
#belföld
#bevándorlás
#Soros György
#külföld
#fehér férfi
#demográfia
#sport
#Brüsszel
#vélemény
#tudomány
#terrorizmus
#egyetemimetoo

Állóháborúra készülhetünk Szíriában

888.hu

2015.10.02. 11:50

Kezd enyhe hidegháborús szagot árasztani a konfliktus.
WASHINGTON, 11:40

Komoly vita alakult ki a Pentagonban annak kapcsán, hogy az amerikai hadsereg katonai erejével is nyújtson-e segítséget az általuk kiképzett és felfegyverzett szír felkelőknek, az orosz támadásokkal szemben.

A katonai vezérkar és védelmi tárca illetékesei egy halom bonyolult jogi és külpolitikai kérdésen rágta át magát, hogy mérlegelje a katonai erő bevezetésének kockázatát, válaszul az orosz támadásokra.

Washington és Moszkva közt nő a feszültség az orosz légicsapások miatt. Az oroszok azzal húzták ki a gyufát, hogy nem csak az Iszlám Állam bázisait támadják légi erejükkel, hanem olyan lázadókat is akiket az amerikaiak támogatnak.

Az oroszok célja a támadásokkal egyre világosabban az, hogy hatalomban tartsák Asszádot. A nyugatiak viszont nem hajlandóak a szír elnökkel számolni a jövőben, mielőbb szeretnék eltávolítani az ország éléről.

(mti.hu)

OLVASTAD MÁR?

MÉG TÖBBET SZERETNÉK
Vissza az oldal tetejére